נעים מאוד. שמחה שאתם כאן.

בעשור האחרון אני מתכננת ומעצבת בתים. משלבת את התשוקה שלי לאומנות, יצירה ואסתטיקה עם האהבה לבני אדם, לעולמם הרגשי והפיסי. 

מקור ההשראה שלי  עם יכולות התכנון והעיצוב התעצבו סביב חוויות ממפגש עם מקומות רבים בעולם, עם מראות וצורות חיים שונות, בשילוב ידע נרחב וניסיון בניהול ועבודה עם אנשים

היצירתיות שפועמת בי – פרצה החוצה באפריקה

לפני שהחלטתי ללמוד עיצוב פנים ב"אולטימה" –במרכז הבנייה הישראלי, חייתי שמונה שנים בניגריה שבאפריקה עם משפחתי. המראות, הטיולים בכפרים נידחים, צורת החיים השונה, הצבעוניות העשירה והחומרים המקומיים -הם מקור השראה פועם ונוכח עד היום. בנוסף, שם התחברתי באופן טבעי לאהבה שלי לחומר,לצבע, לעבודה בידיים בשילוב עם הצורך להכיר ולעבוד עם אנשים. בניגריה יסדתי סטודיו לאומנות שימושית בו לימדתי נשים מכול העולם - מוזאיקה, עיסת נייר וטכניקות של צבע. זו הייתה חוויה מכוננת שדרכה הבנתי שאני צריכה לעסוק בתחום שמשלב את התשוקה ליצור עם האהבה לבני אדם.

אני אוהבת לעצב בתים לאנשים שמחוברים לחומר הגולמי ולחפצים שנושאים עמם חוויות חיים.

הניסיון בניהול לימד אותי משהו על העולם הרגשי של אנשים.

לפני פרק אפריקה בחיי, כאשר סיימתי לימודים אקדמאים באוניברסיטת תל-אביב, עסקתי מספר שנים בניהול שירות לקוחות בארגונים גדולים. ניהלתי מרכזי תמיכה ומוקדי שירות של עשרות מוקדנים.

ניסיון רב שנים של עבודה מול לקוחות נתן לי כלים לתפקד בתנאים של לחץ, להכיל ולראות את האדם שמולי.  במקביל העבודה הניהולית שיכללה יכולות ארגון, יעילות ותמיכה בעובדים. אני מאמינה שכול אלו ייצרו בי בגרות ובשלות ונתנו לי כלים לנהל פרויקט מורכב של שיפוץ שדורש התנהלות מול אנשי מקצוע, ספקים, קבלן, תקציב ולוחות זמנים.

כתובת דואר / ישראל , חיפה, צפרירים 22

© 2017 Bosmat Almagor Interiar Design

054-8344112

בואו נתאם פגישה

נשוחח ונבדוק אם יש כימיה ותקשורת טובה לעבודה משותפת ומעצימה.

טופס השארת פנייה